Prázdniny na moři přehled

Prázdniny na moři https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405925/bmid_prazdniny-na-mori-r7d-405925.jpg 3 102 102

Emily je se svým životem spokojená. Miluje svou práci i nezávislost. Ale také cítí, že je čas na změnu. A když jí nejlepší kamarádka Rebecca nabídne, že by mohly vařit v létě na lodi u skotského pobřeží, neváhá ani minutu. Všechno je ale jinak – Emily v kuchyni zatápí žárlivá pomocnice, navíc je Rebecca těhotná a většinu práce nechává na ní. A pak ten pohledný doktor, kterého se snaží Emily ignorovat. Mohla by se do něj totiž zamilovat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

A Summer at Sea , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prázdniny na moři. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
28.08.2023 4 z 5

Velmi se mi líbí nápad výletní lodi, kde se všichni zapojí do chodu plavby. A téma porodních asistentek taky skvělé zapojené do příběhu. Zajímavá kniha.

pip11
03.07.2023 4 z 5

Začátkem jsem se musela prokousat, ale pak se to začalo pěkně vyvíjet, až z toho nakonec byl pěkný pohodový prázdninový příběh.

Ivanule
13.11.2022 4 z 5

Tato kniha se mi také moc líbila i když v některých případech to nebylo úplně ono a některé dialogy mezi postavami mi příšly zbytečné, ale jako oddychovka na jedno přečtení stačila

355 knižních tipů na téma prázdnin

04.07.2022

Knižní novinky (18. týden)

28.04.2019

Kniha Prázdniny na moři v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x