Pravda a iné klamstvá přehled

Pravda a iné klamstvá https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309574/bmid_pravda-a-ine-klamstva-Qwq-309574.jpg 4 174 174

Henry, slávny autor bestsellerov, starostlivý manžel a štedrý priateľ, je veľmi príjemný človek – aspoň navonok. Všetko sa zmení, keď mu jeho milenka oznámi, že je tehotná. Henry vie, že by sa mal priznať manželke, no naozaj jej musí povedať všetko? Neplánované dieťa by ohrozilo jeho dokonale vykonštruovaný život, jednoduchšie bude preto odpratať milenku z cesty. No vtedy sa dopustí osudnej chyby. Čoskoro má na krku nielen políciu, ale hrozí, že ho dobehne jeho starostlivo utajovaná minulosť. V snahe vyhnúť sa zodpovednosti Henry pripraví dômyselný plán. Prefíkane a chladnokrvne upletie historku z klamstva a pravdy, pričom mu opakovane žičí náhoda. Slučka sa však pomaly zaťahuje. Pravda a iné klamstvá je mimoriadne napínavý príbeh o mužovi, ktorý sa úspešne vyhýba dôsledkom svojho konania, kým nezájde príliš ďaleko.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

Die Wahrheit und andere Lügen , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pravda a iné klamstvá. Přihlašte se a napište ho.

simi22
23.07.2023 4 z 5

Nebylo to špatné. Psychologický thriller byl dobře napsaný a čtivý. Pokud vás tento typ knih baví, myslím, že ji přečtete za chvíli, díky její délce stránky ubíhají pod rukami. Občas jsem dopředu odhadla co bude dál, ale jindy mě vývoj příběhu i překvapil a Henryho lež a chování mi připadalo dost promyšlené, zvlášť konec.

Koka
23.06.2023 4 z 5

Nesúhlasím s tunajším žánrovým zaradením "detektivka, krimi"; príbeh vnímam skôr ako psychologický román zobrazujúci anatómiu zločinu a pohľad do mysle zločinca. Rozhodne ide o nevšedný príbeh, ktorý ma naozaj zaujal (čomu zodpovedá dĺžka čítania - jeden a pol dňa :=)

Artep25
24.04.2023 4 z 5

Přemýšlela jsem zda vůbec číst, když jsem viděla komentáře. Ale nakonec jsem se do toho pustila a nelituju Výborně napsané. Líbily se mi ty zvraty a trochu nepředvídatelné děj.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pravda a iné klamstvá v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech5x