Panství Edenbrooke přehled

Panství Edenbrooke https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365104/mid_panstvi-edenbrooke-9jm-365104.jpg 4 322 322

Pravá romance série

Výjimečný historický román jako stvořený pro nevyléčitelné romantiky. Marianne Daventryová odjíždí na venkov za sestrou Cecily, aby unikla nudné sezóně v Bathu a nadbíhání ctitele, který se jí hnusí. Zatímco Marianne touží po klidu a krásné přírodě, Cecily má v plánu okouzlit pohledného dědice panství Edenbrooke. Jenže když je při příjezdu její kočár nečekaně přepaden neznámým mužem, Marianne zjišťuje, že namísto rozjímání ji čeká tajemství k rozlousknutí. Kdo byl ten podivně přitažlivý cizinec? A dokáže udržet své srdce na uzdě, když se jí sestřin vytoužený muž zalíbí víc, než je vhodné... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Panství Edenbrooke. Přihlašte se a napište ho.

AndreaP.
13.03.2023 5 z 5

Krásný historický romám z období gentlemanů a mladých lady usazený do krásného prostředí panství Edenbrook. Velmi naivní hlavní hrdinka a proti ní drsný, ale gentlemanský sir, usilující o její srdce. Romantiky tolik, že by z toho člověk dostal cukrovku, nicméně tak krásně se to četlo a snilo u toho. Bylo mi líto, když jsem knihu dočetla, že ten příběh musím opustit.

florentinas
12.01.2023 4 z 5

Kniha se mi moc líbila a přitom jsem spíš na knihy ze součanosti! Povedené oddechové čtení!

Jezinkabezinka
19.10.2022 3 z 5

Nepříjemná " ich forma" na kterou si časem zvyknete. Ale datace do 1816 s kostkami cukru, napouštěním vany a příliš kontaktním tancem (slovo valčík nepadlo) trochu narušuje atmosféru. Jinak je to něžné, milé a mile nevinné. Tj. romantika bez sexuálních scén.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Panství Edenbrooke v seznamech

v Právě čtených1x