Prastaré tajemství květu života: Svazek 1 přehled

Prastaré tajemství květu života: Svazek 1
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352645/bmid_prastare-tajemstvi-kvetu-zivota-xjx-352645.jpg 4 44 44

Kdysi veškerý život v univerzu znal Květ života jako vzorec stvoření – geometrický tvar, který nás přivádí do fyzického bytí a vyvádí z něj. Pak jsme z velmi vysokého stavu vědomí upadli do temnoty a zapomněli na to, kým jsme byli. V této knize autor osvětluje mystéria příchodu lidských bytostí do života, zkoumá, proč je svět, ve kterém žijeme takový, jaký je, a také nás obeznamuje s jemnými energiemi, které umožní našemu vědomí rozkvést do opravdové krásy.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Adam

The Ancient Secret of the Flower of Life

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prastaré tajemství květu života: Svazek 1. Přihlašte se a napište ho.

DYRKA98
01.07.2022 5 z 5

Absolutně nádherná kniha, obsahuje mnoho zajímavých informací o posvátné geometrii

Nolme
02.01.2022 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha plná úžasných informací o realitě kolem nás, pracuje i na podvědomé úrovni (často se mi stává, že po nějaké náročné pasáži usnu, hlavou se mi prohánějí a zapadají informace z knihy a pak se zase vzbudím a pokračuji dál :D) První svazek se věnuje pravé části těla a levé hemisféře, tedy mužské části. Určitě doporučuji.

hrbosek
28.09.2020

Jednoznačně nemohu ani hanět ani vyzdvihovat. Kniha na mě působila jaksi "dvoupólově" - někdy pravda, někdy lež, toš nevím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prastaré tajemství květu života: Svazek 1 v seznamech

v Právě čtených7x