Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl druhý: Užitá kresba přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459669/bmid_pracoval-jsem-mnoho-soupis-vytvarne-qY3-459669.jpg 5 1 1

Ucelené, mnohovrstevnaté a osobité umělecké dílo Josefa Čapka svázané do čtyř svazků sběratelské série, které se zdaleka vyjímají mezi běžnými knihami o výtvarném umění.?Je to vůbec poprvé, kdy je Čapkova výtvarná tvorba zpracována v takovém detailu, pečlivě, znalecky a s unikátním grafickým zpracováním. Po prvním svazku, který zmapoval Čapkovu tvorbu volné kresby, vychází nyní v nakladatelství 8smička díl druhý, věnovaný kresbě užité, jenž zahrnuje ilustraci, karikaturu či scénografické návrhy. Soubor dvou svazků obsahuje detailní katalog téměř 2 000 položek s barevnými náhledy jednotlivých prací, doprovázený celostránkovými reprodukcemi a monografickými studiemi. Kniha vychází v limitované edici v nákladu 888 kusů, a je nezbytným přírůstkem do knihovny každého milovníka výtvarného umění a obdivovatele uměleckého génia Josefa Čapka.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl druhý: Užitá kresba. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl druhý: Užitá kresba v seznamech