Práce, sex, peníze přehled

Práce, sex, peníze
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269681/bmid_prace-sex-penize-XKX-269681.jpg 4 2 2

Každý den se potýkáme s výzvami běžného života: se světskými zážitky, jaké by se daly shrnout pod název této knihy: Práce, sex, peníze. Všichni doufáme, že právě tyto stránky života se stanou zdrojem naplnění a potěšení a často tomu tak skutečně je. Nicméně nám zároveň přinášejí i mnohé problémy, a proto se snažíme hledat praktické rady a řešení. Seznamte se s Chögyamem Trungpou prostřednictvím knihy, jež oslavuje posvátnost života a lidskou schopnost zvládat jeho četné zvraty s důstojností, humorem a dokonce i s radostí. Jeho darem čtenáři je rozsáhlý pohled zahrnující nejzávažnější problémy a zároveň nejdrobnější detaily běžného života. Na stránkách knihy najdete několik zcela zásadních odpovědí. A navíc nabízí spoustu opravdové moudrosti, nikoli pseudoslova o moudrosti či dogmata. Autor místo nich poskytuje nástroje k práci s nejsložitějšími záležitostmi našeho života.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Maitrea

Work Sex Money , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Práce, sex, peníze. Přihlašte se a napište ho.

anansie
10.07.2020 2 z 5

Kniha byla pro mě velkým zklamáním. Polovina obsahu byla jen prázdným všeobecným tlacháním, co nemělo s buddhismem ani nic společného a druhá polovina byla něčím tak absolutně abstraktním, nesrozumitelným a neuchopitelným, že se sotva dalo rozumět, o čem autor vůbec hovoří. Autor měl možná v úmyslu přiblížit buddhistický životní přístup západnímu člověku a jeho hodnotám, to jsem v knize ale vůbec nenašla. Z knihy si neodnáším bohužel nic.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Práce, sex, peníze v seznamech