Poznáte ptáky našich zahrad? přehled

Poznáte ptáky našich zahrad?
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452645/bmid_poznate-ptaky-nasich-zahrad-ScX-452645.jpg 5 12 12

Sýkoru koňadru, vrabce domácího a kosa černého zahlédnete na zahradě nejčastěji. Věděli jste ale, že se u krmítka ráda zastaví i sýkora babka? Anebo že budníčka menšího přilákáte, pokud na zahradě zasadíte vrbu? 100 druhů ptáků: pravidelní návštěvníci, zimní hosté i ptáci, kteří nad zahradou pouze přeletí, a jejich znaky, výskyt a zajímavosti o každém z nich více než 400 fotografií a ilustrací: několik vyobrazení u každého druhu tipy pro vaši zahradu: rostliny lákavé pro ptáky, hnízdní příležitosti, vhodné krmivo a rady, jak pozorovat jednotlivé druhy.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Kazda

Welcher Gartenvogel ist das? , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poznáte ptáky našich zahrad?. Přihlašte se a napište ho.

Jitty82
04.08.2022 5 z 5

Z této knihy jsem byla obzvláště nadšená.
Jednotlivé ptačí druhy jsou prezentovány přehledně, poučně a srozumitelně. Především četné brilantní fotografie jsou skvělé a značně usnadňují rozpoznání příslušného ptačího druhu. A v odpovídajícím textu najdete důležité a užitečné informace o příslušném druhu.

Tato kniha je obohacením pro každého milovníka ptactva.

verka5083
30.03.2022 5 z 5

Skvělá knížka, která je velmi pěkně ilustrovaná a přehledná. Kniha je určena jak pro děti, tak i pro dospělé.

efka.saf
25.01.2022 5 z 5

Moc hezká příručka. Sice se neřadím mezi nadšence s dalekohledem v ruce, ale snažíme se to na zahradě ptákům zpříjemnit podobně intenzivně jako hmyzu.
Takže za mě knížka milá, přehledná, se spoustou užitečných rad především k problematice hnízdění. Jednotlivé druhy jsou logicky řazeny, oceňuji především zajímavosti. Jediné, co mě mrzelo, je absence nádherné sýkorky azurové, kterou jsem u nás nikdy neviděla, ale zároveň patří mezi mé nejoblíbenější ptáčky. Snad se mi jednou poštěstí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poznáte ptáky našich zahrad? v seznamech