Nemožné skutečnosti přehled

Nemožné skutečnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222437/bmid_nemozne-skutecnosti-vSz-222437.jpg 4 19 19

Pozdravy z doby kamenné série

Uběhly desítky let od vydání první autorovy knihy Vzpomínky na budoucnost, která v milionech výtisků obletěla svět a představovala nebývalou senzaci. Co se od té doby změnilo? Byly snad ony záhadné stavitelské zázraky vysvětleny a jejich tajemství rozluštěna? Nalezli pro ně vědci a klasická archeologie přesvědčivá vysvětlení? Erich von Däniken odpovídá jednoznačně: „Ne! Žádná záhada rozluštěna nebyla. Naopak! Nové senzační archeologické nálezy nastolily další a mnohdy ještě palčivější otázky!“ Autor zavede čtenáře do záhadných, tajemných i strašidelných míst na celém světě. Představí poslední objevy a doprovodí je téměř dvěma stovkami fascinujících fotografií. Podlehneme-li jejich sugestivitě, ponoříme se do světa nemožných skutečností. A zatají se nám dech!... celý text

Záhady
Vydáno: , Dialog

Unmögliche Wahrheiten , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nemožné skutečnosti. Přihlašte se a napište ho.

Nibiru
16.01.2016 5 z 5

Pro mě je Erich von Däniken žijící legenda, průkopník a zakladatel archeoastronautiky (věřím, že jednou to bude samostatný vědní obor) a fundovaný odborník na prehistorické artefakty, které systematicky navštěvuje a analyzuje po celém světě. V knize jsou některá již dříve známá fakta (ale pro osvěžení paměti a souvislostí trocha opakování neuškodí), dále je zde mnoho barevných jedinečných fotografií, pojatých jako celek, což je přínosné (hlavně ta barevnost) a v neposlední řadě uvádí nové dávnověké památky a artefakty, které ještě v nedávných letech nebyly známé, protože byly buď kryty pralesem nebo je objevily až satelitní a letecké snímky. Naše planeta je doslova prošpikovaná geoglyfy, které jsou vidět pouze z ptačí perspektivy! Chápala bych odtažitý postoj vědců dejme tomu v 70. letech min.stol, kdy ještě letectví a satelitní průzkum nebyly tak sofistikované, ale dnes to už považuji přímo za absurdní a trucovitý akt zkostnatělé akademické obce, která se chová jako pštros, strkající hlavu do písku.

Terva
19.04.2015 5 z 5

Přišel Bůh z Vesmíru?
Legendární věta neméně legendárního spisovatele Ericha von Dänikena.
Kniha nese název:
Nemožné skutečnosti z Jižní Ameriky i odjinud.
Pravda, pan spisovatel, toho moc nového nenapíše, z knihy je cítit jeho zloba na odmítavý svět,
výmluvy předních astrologů, archeologů a dalších logů,
kteří si nechtějí připustit, že náš svět stvořil BŮH, který přiletěl z dalekého Vesmíru
a už vůbec nechtějí pochopit, že těch BOHŮ bylo víc, než si vůbec věřící dokáží představit.
Kniha má jen 220 stran a je plná fotografií, ale pro fandy je to Boží požehnání.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nemožné skutečnosti v seznamech

v Právě čtených1x