Povstanie ničoty přehled

Povstanie ničoty https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465938/bmid_povstanie-nicoty-HEY-465938.jpg 4 1279 1279

Griša série

< 3. díl

Magické finále série Griša! Hlavné mesto padlo. Temnan vládne Ravke z tieňového trónu. Osud celého národa spočíva na pleciach zdrvenej Svetlany a roztrúsených zvyškoch kedysi veľkolepej magickej armády. Oslabená Alina sa hlboko v starobylej sieti tunelov a jaskýň musí uchýliť pod pochybnú ochranu aparáta a fanatikov, ktorí ju uctievajú ako svätú. Ona pritom stále dúfa, že sa jej podarí uloviť nepolapiteľného vtáka ohniváka. Stále sa nevzdala nádeje, že princ na úteku žije. Pri odhaľovaní Temnanových tajomstiev však vypláva na svetlo sveta minulosť, ktorá navždy zmení jej chápanie ich puta a moci, ktorou vládne. Vták ohnivák je to posledné, čo delí Ravku od zničenia - no cena za jeho získanie by mohla byť budúcnosť, o ktorú Alina bojuje.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Ruin and Rising , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Povstanie ničoty. Přihlašte se a napište ho.

Aneya
23.05.2024 4 z 5

Zvládla bych i drsnější konec, ale každopádně nejlepší díl z trilogie. Vývoj postav naprosto skvělý. I když je Temnyj šmejd, stejně pro něj mám pochopení a byl mou oblíbenou postavou.

Brambora_Šeby
12.05.2024 5 z 5

Skvělé zakončení série a zároveň nelepší díl ze série Griša. Asi nemám, co víc dodat.

ctenarMarLnYI
08.04.2024 5 z 5

Svět Grišu je super. Jen ta Alina, dost času mi trvalo nez mi přestala lést na nervy.

Knižní novinky (31. týden)

01.08.2021

Knižní novinky (9. týden)

28.02.2021

Knižní novinky (12.3. - 25.3.)

07.03.2018

Už jsem na něj seslala Baghru. Bude si myslet, že mám v záloze regiment zlých stařen.

Miluju, když mě cituješ. -Nikolaj

Hodíme se do gala a umřeme jako hrdinové.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Povstanie ničoty v seznamech

v Právě čtených12x