Kocour z Montmartru přehled

Kocour z Montmartru https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187752/kocour-z-montmartru-187752.jpg 4 306 306

Druhá sbírka povídek o kočkách a jejich lidech z pera známé autorky detektivek Michaely Klevisové vypráví veselé i dojemné příběhy kočičích hrdinů, které se proplétají s těmi lidskými.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kocour z Montmartru. Přihlašte se a napište ho.

Jara.v
18.05.2024 5 z 5

Krásné příběhy a také velice poučné. Taky jsem kočičí a proto mě tahle knížka opravdu bavila. Některé příběhy byly trošku smutné, ale vždy se vše vyřešilo. Kočky jsou dar a osobnosti. Paní Klevisová opravdu vystihla tu lásku, kterou dávají kočky lidem a kterou lidé dávají kočkám.

olivie303
09.05.2024 5 z 5

Michaelu Klevisovou mam rada, ale tyto jeji utle knizky o kocickach jsou jednim slovem laska. I u nas doma, jako u autorky, se slouzi Kocicim velicentstvim a tyto jeji knizky se cetly s usmevem na tvarich, jedna radost.
Doufam, ze se brzy dockame dalsich, laskavych probehu.

stejsdan
27.04.2024 5 z 5

Jestli potřebujete pohladit po duši, určitě sáhněte po téhle útlé knížce. Nejenom, že Vás potěší, ale najdete tam i životní pravdy, vtip, nadhled. Žiju s kočkami už víc jak 20 let, hodně mě naučily, pomohly, zahřály u srdíčka. Určitě doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Chybovat srdcem je přijatelnější než chybovat rozumem, protože to pak člověk dokáže sám před sebou líp obhájit. Udělala jsem to, protože jsem potřebovala, chtěla, nemohla jinak. Copak něco takového někdo může sám sobě vyčítat?

Štěstí přece zůstává štěstím, ať ho člověk dosáhne jakkoli.

Co neovlivníš, tím se nestresuj.

Kniha Kocour z Montmartru v seznamech

v Právě čtených5x