Štyri po polnoci 2 přehled

Štyri po polnoci 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107435/bmid_styri-po-polnoci-2-2KN-107435.jpg 4 723 723

Čtyři po půlnoci série

< 2. díl

Povídky a novely série

4. díl

Dve novely: 1. Záhadný pes /The Sun Dog/ - poviedka o chlapcovi, ktorý dostane na narodeniny vysnívaný fotoaparát. Avšak keď fotí hocičo, z prístroja nakoniec vždy vyjde fotka s približujúcim sa besným psiskom. 2. Policajt z knižnice /The Library Policeman/ - Sam Peebles si požičal knihy z knižnice, ktoré ale stratil. Po čase ho začne prenasledovať knihovníčka a policajt.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Four Past Midnight 2 , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Štyri po polnoci 2. Přihlašte se a napište ho.

lazarus
08.01.2024 4 z 5

Nečekaně příjemné překvápko. Knížku jsem roky odkládal. A ano, můžete za to vy co to tady tak nízko hodnotíte. Ale i přes relativně nízké hodnocení tady, jde o dvě výborné povídky. Policajt bavil a Sluneční pes neměl chybu

Apache
20.09.2023 3 z 5

Taky bych se místo čtyř po půlnoci spokojil se dvěmi v jedné knize. Jenže ta správná kombinace (Časožrouti + Policajt) bohužel nevyšla.

Luigi1
10.06.2023 4 z 5

Tyto povídky se velmi povedly

Zatím zde není žádná související novinka.

Pamatujte na knihovního policistu. (Policajt z knihovny)

Když nemůžeš něco najít, zmateným pobíháním a hledáním obvykle nic nevyřešíš. Tak si raději sedni a důkladně se zamysli. Použij hlavu a šetři nohy. (Policajt z knihovny)

Ona vás nechce do postele, ona se chce vámi stát. (Policajt z knihovny)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

1990 - Bram Stoker Award (Best Fiction Collection)

Kniha Štyri po polnoci 2 v seznamech

v Právě čtených4x