Povídej pohádku přehled

Povídej pohádku https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67869/mid_povidej-pohadku-Xcu-67869.jpg 5 82 82

Kolem třetího a čtvrtého roku vypravují snad všichni rodiče dětem pohádky, zvláště o zvířatech. Protože bývají plné prostoty a srdečnosti, ději je rády poslouchají a nechají se unášet nejen jejich fantazií, nýbrž i poučností: bystře si všímají pohádkových ctností, jako jsou například poslušnost, štědrost, upřímnost, pravdomluvnost a úcta ke stáří, a chtějí je napodobovat. Mají tedy rodiče v pohádkách generacemi vyzkušený výchovný prostředek, jímž mohou nenásilně do svých ratolestí zasévat dobro.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Povídej pohádku. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
04.03.2024 5 z 5

"Z pravěku"

Klasické pohádky, které jsem četla jako malá. Červená Karkulka , hladový vlk , kterému nestačila ani bábovka v košíku nebo Budulínek, který si nic netušící povídá s Jezinkami.
K tomu krásné ilustrace od známého českého výtvarníka Adolfa Dudka.

Marketplace
25.12.2023 5 z 5

Super. Spousta klasických pohádek na jednom místě. Čteme stále dokola před spaním. Pohádky dlouhé tak akorát. + pěkné obrázky.

florentinas
23.08.2023 4 z 5

klasické pohádky :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Povídej pohádku v seznamech

v dalších seznamech2x