Pouť do Santiaga de Compostela přehled

Pouť do Santiaga de Compostela https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302627/bmid_pout-do-santiaga-de-compostela-Zhc-302627.jpg 4 27 27

Coelhova knížka Poutník (1987) a americký film The Way (2010) s Martinem Sheenem v hlavní roli nesmírně zpopularizovaly Pouť do Santiaga de Compostela. Ročně dorazí do cíle u katedrály Sv. Jakuba na čtvrt milionu poutníků z celého světa. Tato knížka jednak zachycuje zážitky tří českých poutníků, ale je zároveň ve své druhé části doslova „návodem k použití“. Čtenář se dozví, co by měl mít s sebou, jak se na cestu připravit, jak se cestou spí, kde a co se obvykle jí, podle čeho se na pouti orientovat a spoustu dalších užitečných a praktických rad. Jedná se o neocenitelnou pomůcku pro lidi, kteří se na pouť chystají, ale rovněž o zajímavou mozaiku zážitků, jež deníkovou formou přibližuje, jaké to je, když člověk vystoupí z „kolejí“ všedního života.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pouť do Santiaga de Compostela. Přihlašte se a napište ho.

Netopyr07
23.01.2024 5 z 5

Dobrý deníkový záznam, autor má smysl pro humor :-)) Praktické rady se určitě také budou hodit, minimálně pro srovnání, jak by člověk mohl být vybaven. A fotky jsou nádherné !!!

Meg1
07.11.2023 2 z 5

Kniha je naspána humorným způsobem, ale mě tento humor nesedl. Neřekla bych že je to úplně kniha, spíš se jedná o stručný popis dní. V kolik vyrazili, kolik ušli, kde spali, co bylo k večeři. Občas nějaká fotka. Autor zde vůbec nepracuje s tím co se odehrává uvnitř když se člověk vydá na takovou pouť, škoda to je podle mě více zajímavé než to že mu došla čistá trička.

Runinka
21.03.2023 5 z 5

Díky moc za cestu i inspiraci.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pouť do Santiaga de Compostela v seznamech

v dalších seznamech1x