Potvorobijci 2 přehled

Potvorobijci 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407561/bmid_potvorobijci-2-XCM-407561.jpg 4 5 5

Potvorobijci série

< 2. díl

Na pohľad úplne obyčajná štvorica. Okuliarnatý tučko, ktorý si všetko zapisuje, blonďavý šibal, obzerajúci sa za každou sukňou, krátkovlasá slečna a jej priateľ. Spája ich kamarátstvo na život a na smrť (občas doslova) a jedno veľké tajomstvo. Sú potvorobijcami, mladými dobrodruhmi, ktorým sa podarilo dostať sa do minulosti, do doby slovanských vladykov a avarských kúziel. Ďalšie ich dobrodružstvo sa odohráva po prázdninách, začala škola. Pán Klein, staručký profesor archeológie, si myslí, že vyraziť s mladými na zabudnutú zrúcaninu a ukázať im, ako vyzerá archeologický výskum, je dobrý nápad. Magická kopija žiari a Lukáš vie, čo to znamená. Pradávne časy žiadajú o pomoc.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Potvorobijci 2. Přihlašte se a napište ho.

MichalPuchovsky
30.11.2019 3 z 5

Potvorobijci #2 pre mňa zosobňujú ideálnu typ mužského mládežníckeho románu. Žiadne nekonečné romantické blúznenie, žiaden lacný fantasy svet napísaný naivnou pubertiačkou. Hurá. Odporúčam.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Potvorobijci 2 v seznamech

Marián Kubicsko