Potulky po Japonsku přehled

Potulky po Japonsku https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365703/bmid_potulky-po-japonsku-BsD-365703.jpg 4 28 28

Zdeněk Thoma, fotografista, novinár, športovec, zúročil svoje poznatky z pobytov v Japonsku a usiluje sa priblížiť nám túto vzdialenú krajinu v celom komplexe problémov. Zachytáva najrozmanitejšie oblasti života japonskej spoločnosti, jej bohatú históriu. No predovšetkým nás zoznamuje s Japonskom dnešným, moderným a mladým.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Potulky po Japonsku. Přihlašte se a napište ho.

Leona333
18.02.2023 5 z 5

Země vycházejícího slunce, země plná kontrastů, rituálů... I tak by se dalo charakterizovat - se charakterizuje Japonsko. Tahle knížka je toho přímým důkazem.
I když některé věci v ní dnes působí, díky ustavičnému pokroku, tak nějak retro a archaicky..., přesto, přese všechno pro mě své kouzlo neztratila - udržela.
Nádherná knížka, v které jsem si jako malá holka bezpočtukrát listovala, četla a přitom se oddávala snům a touze, vše jednou spatřit na vlastní oči.

Skala317
12.05.2020 5 z 5

Vynikajúca kniha. Pán Thoma je spoluautorom skvelej mega publikácie "Příběh čaje" a preto som vedel, že aj táto /hoci nepomerne staršia kniha/ bude výborná. A je to tak. V knihe opisuje svoje zážitky po ceste Japonskom z prvej ruky. Pútavé, originálne a dobre sa to číta. Výhodou je fotografická príloha a ešte raz zdôrazňujem- originálny štýl písania. Teda taký akoby ste tam boli vy sami. Odporúčam.

kilometr
26.08.2019 4 z 5

I po 32 letech od svého vydání je stále čtivá,i když se poměry v zemi vycházejícího slunce určitě dost změnily.80%.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Potulky po Japonsku v seznamech

v Právě čtených2x