Postav si svou raketu přehled

Postav si svou raketu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412223/bmid_postav-si-svou-raketu-e9Z-412223.jpg 1 1 1

Jak skvěle se lze učit hrou! Tato interaktivní knížka obsahuje vše, co potřebuješ k postavení své vlastní sbírky modelů vesmírných raket! Je plná zajímavých faktů a je ideální pro zvídavé děti, které dychtí po vesmírném dobrodružství. Najdou v ní textovou část nabitou zajímavými informacemi a doplněnou ilustracemi a čtyři snadno sestavitelné modely – Vostok 1, raketoplán, Orion a vesmírný dalekohled Jamese Webba. K jejich sestavování není třeba lepidlo ani nůžky, díly stačí vytlačit z papíru a pospojovat. Ve chvíli budeš mít vlastní papírové modely těchto čtyř úžasných vesmírných raket. Objevuj záhady vesmíru se svými novými modely!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Postav si svou raketu. Přihlašte se a napište ho.

jooosev
02.01.2023 1 z 5

Nápad dobrý, zpracování horší - náš výtisk obsahoval chyby, kvůli kterým nebylo možně sestavit jeden model a u dalších bylo nutné improvizovat a poupravit je jinak, než podle zadání. Škoda, na pokažení celkového dojmu to stačí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Postav si svou raketu v seznamech