Poslední příliv přehled

Poslední příliv https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456048/bmid_posledni-priliv-yyk-456048.jpg 4 157 157

Je tomu šest dní, co sesuv sopky vyvolal v oceánu obrovskou přílivovou vlnu. Svět kolem Louieho a jeho rodičů i sourozenců zmizel. Odolal pouze jejich dům na vrcholku kopce. Všude, kam oko dohlédne, se rozprostírá jen stříbrná hladina. Oceánem divoce zmítají zuřivé vichřice. Rodina po šest dní doufá, že k nim dorazí pomoc, neboť zásoby se tenčí. K jejich ostrovu však připlouvají jenom naplaveniny a nafouklá těla. Voda nepřestává stoupat. Rodiče si uvědomují, že je potřeba odjet do hor pro pomoc. Ale na lodi není místo pro všechny… A oni si budou muset vybrat, které děti nechají na ostrově.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

Juste après la vague , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední příliv. Přihlašte se a napište ho.

Pavlína2019
02.11.2023 3 z 5

Myslela jsem, že bude kniha o něčem úplně jiném.

Ale v zásadě jsem spokojená. Bavila mě, děj rychle plynul, zajímalo mě, co bude dál a jak vše dopadne.

Takže za mě – spokojenost.

Jedná se spíše o dobrodružný román.

Jediné, co mi vadí, je opravdu konec. Takhle jsem si to nepředstavovala a zajímalo mě, jak vše dopadne skutečně.
Je takový otevřený.

Ale je posuďte sami.

IvySen
13.04.2023 1 z 5

Achjo. Myšlenka dobrá, ale provedení se nepovedlo. Navnadila mě anotace, ale ta z toho byla tak nejlepší. Některé věci nedávaly smysl, rodina nebyla vůbec sympatická a hrozně mi vadil styl psaní. Dočetla jsem jen proto, že jsem chtěla vědět, jak to dopadne.

dlabikk
09.04.2023 1 z 5

Blbost. Za mne ztráta času. Jediné pozitivum je, že se kniha díky silnějším stránkám a prázdným místům četla celkem rychle. Na základě anotace jsem čekala něco jiného :o(

Knižní novinky (6. týden)

02.02.2020

Kniha Poslední příliv v seznamech