Poselství bohů přehled

Poselství bohů https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122550/poselstvi-bohu-122550.jpg 5 2 2

Vědcům, archeologům i záhadologům na celém světě vrtá hlavou již po mnoho desetiletí stále jedna a táž nápadná skutečnost: Proč znovu a znovu nacházíme na naší planetě stále nové, technicky neuvěřitelně vyspělé artefakty, které se nijak neslučují s ustálenou představou postupného vývoje naší civilizace? Autorka se ve své knize zaměřuje na právě takové záhady a provádí nás po místech, která s nimi jsou spojena. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poselství bohů. Přihlašte se a napište ho.

rose
09.10.2012 5 z 5

Nepřeberné množství fakt o všech myslitelných záhadách současné i minulé doby. Autorka nepředkládá téměř žádné teorie a úvahy o tom, co by si laskavý čtenář měl o tom a tom myslet, spíš nabízí výčet údajů, odkazů, konkrétních faktů. Dobrá knížka pro ty, kteří ještě nemají „načteno“ víc z tohoto oboru a chtějí se zorientovat v problematice. Hodně zajímavé, a svojí poslední kapitolou, věnovanou „katastrofickému“ datu 2012, i strhující a nutící k zamyšlení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poselství bohů v seznamech

v dalších seznamech1x