Poradce přehled

Poradce https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58947/poradce-58947.jpg 4 33 33

Příběh konzultanta Christophera Webba, který nalezne, co hledal - rafinovaný a dokonale zamaskovaný systém defraudací. I pro laického čtenáře se stává přísná logika výpočetní techniky živou skutečností a s napětím může sledovat lov na počítačový fantom pojmenovaný Myška.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Svoboda

The Consultant , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poradce. Přihlašte se a napište ho.

led.zep
09.05.2022 5 z 5

Poutavé čtení z éry děrných štítků, číslicových sestav a počítačů, které se nevešly do jedné místnosti. Ale hlavně: hlavní hrdina je špatnostmi prolezlý lump, který se kvůli zisku neštítí ani nejhorších zločinů, a přesto mu fandíte a - samozřejmě nebudu prozrazovat jak to všechno skončí. Stejně jako Vojpa jsem viděl britský seriál, a obojí bylo dobré.

Malarkey
24.12.2018 2 z 5

Jako že mám počítačovou techniku rád, tak tady jsem byl docela ztracenej. Na tehdejší dobu určitě hodně nápaditá kniha, ale rok 1980 je přeci jen už holt někde jinde.

Vojpa
18.12.2018 3 z 5

Příjemné oddechové čtení. Kdysi v dětství jsem viděl seriál BBC velice věrně natočený podle této knížky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poradce v seznamech

Autorovy knížky