Poplach v Kovářské uličce přehled

Poplach v Kovářské uličce https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309196/bmid_poplach-v-kovarske-ulicce-Say-309196.png 4 326 326

Příběh vypráví o chlapci Frantíkovi, kterého vychovává dědeček. Chlapec si přivydělává u místního obchodníka – povahou lakomce a vydřiducha. Když se ukáže, jak obchodník okrádá své zákazníky, rozhodne se Frantík zasáhnout. Jako detektiv vypátrá tajný zelený sešit a…

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poplach v Kovářské uličce. Přihlašte se a napište ho.

Pepa_pig
20.03.2024 5 z 5

Tuto knihu jsem četli ve škole. Supr kniha

Pebra
18.03.2024 5 z 5

U nás v obchodě prodavačka taky okrádá a má k tomu zajímavou metodu: markuje občas věci dvakrát. S chutí to dělá cizím. Málokdo si toho všimne, zejména ti, co u obchodu jenom přibrzdí a pak jedou dál. A když se ozvete, prodavačka se dušuje, že to je omyl a okamžitě částku vrací :). S mnoha kamarády vyzkoušeno.

Zelený_Drak
20.10.2023 3 z 5

Od komunisty jsem nečekala mnoho, ale tohle je ještě předválečná literatura a příběh o klukovi, který se snaží vyzrát na hokynáře-šmelináře mě příjemně překvapil. Myslím, že z pohledu dnešního čtenáře tam ani žádná politická agitace pořádně není. V každé době se najdou lidé, kteří se snaží vydělat na neštěstí druhých. Kniha zůstane dobrá, i když se autor 15 let po jejím napsání vybarví.

17 v únoru přidaných eknih zdarma

česká, 1901 - 1956
1968  77%Poplach v Kovářské uličce
1940  86%Černé světlo
1951  63%Nástup
1934  73%Kluci, hurá za ním!
1942  82%Svědek