Láska na první pohled přehled

Láska na první pohled
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440181/bmid_ponik-vetrnik-laska-na-prvni-pohled-es6-440181.jpg 4 33 33

Poník Větrník série

Největší láskou dvanáctileté Bily jsou koně. Po ničem na světě netouží víc než vyhoupnout se do sedla. Když jí osud postaví do cesty cirkusového poníka Větrníka, okamžitě si získá její srdce. Začínají prázdniny, ale Bily má plné ruce práce: pomáhá ve stájích, stará se o nového čtyřnohého kamaráda, a dokonce jí slavný žokej přislíbí lekce jízdy. Ovšem pak se dozví nečekanou novinu: budou se s maminkou stěhovat do města. Čeká na Bily vytoužené léto v sedle, nebo se bude muset milovaného poníka vzdát?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

Pferdeliebe auf den ersten Blick , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska na první pohled. Přihlašte se a napište ho.

nikca1994
11.05.2024 4 z 5

Krásná kniha. Četla se rychle a dobře. Přečetla jsem jí za jedno odpoledne. Je to takové rychlé oddechové čtení. Vtipná, poutavá kniha. Hezký příběh o koních a péče o ně.

Alea2014
04.05.2024 4 z 5

Tato knížka se mi líbila, je to takový spíš oddycháček na jedno odpoledne. Ale i tak jsou tam zajímavá dobrodružství o dívce
Bibi co miluje koně. Za mne dávám čtyři hvězdy protože je spousta i hezčích knih. Ale doporučuji, jinak je to hezká knížka.

newSami
27.04.2020 5 z 5

Ešte teraz si pamätám, ako som sa chodil pravidelne do kníhkupectva informovať, kedy dostanú nový diel :-)

Knižní novinky (30. týden)

19.07.2020

Kniha Láska na první pohled v seznamech

v dalších seznamech1x