Čo na svetle nevidno přehled

Čo na svetle nevidno https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497737/bmid_co-na-svetle-nevidno-Q5N-497737.jpg 4 92 92

Pomněnka / Nezábudka série

1. díl

Zdôveril sa jej s temným tajomstvom a tým si ju pripútal. Prvá časť nadupanej fantasy série. Nové dobrodružstvo od majsterky fantazijných svetov a romantických zápletiek Kerstin Gier! Quinn je najpopulárnejší a najkrajší chalan v škole. Nenápadná Matilda je doňho roky po uši buchnutá. Stačí jedna noc, aby sa ich životy obrátili totálne naruby. Po ťažkej nehode vidí Quinn veci, ktoré nemôžu patriť do tohto sveta. Komu sa zdôveriť, keď si všetci myslia, že mu preplo? Na prahu jeho izby sa objaví Matilda, na ktorej mu záleží tak málo, že jej povie o rozprávajúcich sochách a vyškerených lebkách, ktoré ho všade prenasledujú. Quinna a Matildu katapultujú nasledujúce udalosti do magického dobrodružstva plného nebezpečenstiev. A naozaj nikto by nečakala, že možno by k nej mohol niečo cítiť...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Vergissmeinnicht: Was man bei Licht nicht sehen kann , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čo na svetle nevidno. Přihlašte se a napište ho.

ElissEm333
05.05.2024 5 z 5

Kerstin mě prostě baví, i když už jsem na její knihy možná trošku stará. Postavy jsou sympaťáci. Je to plné lehkého humoru a akce má spád. Takže CooBoo kde je další díl?!

Ejmy30
21.02.2024 5 z 5

Od Kerstin Gierové jsem už četla sérii Drahokamy, a ani tentokrát autorka nezklamala.
Postavy byli sympatické, jen zezačátku mi dělalo trochu problém se v nich vyznat.
Nějakou dobu mi taky trvalo, než jsem si zvykla na to, že příběh je napsán ze dvou pohledů, a to Matildy a Quinna. Sice se mi líbilo, že to tak je, ale nějaké situace bych ocenila napsané z pohledu toho druhého, a ne od toho, který to zrovna popisoval.
Plus bych byla ráda, kdyby se toho v prvním díle Pomněnky trochu více vysvětlilo, ale počítám, že vše důležité autorka rozepíše v dvojce a trojce - to už jsou ale drobnosti, a tak dávám 4,5 a těším se na pokračování.

Katuuusenka
03.02.2024 5 z 5

Mně se knížka moc líbila. Supr příběh, fajn humor, postavy mi hned přirostly k srdci. Už se těším na pokračování :)

Most sebevrahů, Jelení vršek a další knižní novinky (47. týden)

20.11.2022

Nalezení, Poslední hřebík a další knižní novinky (37. týden)

11.09.2022

Kniha Čo na svetle nevidno v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech2x