Policejní křeček a záhadná záměna přehled

Policejní křeček a záhadná záměna https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504288/bmid_policejni-krecek-a-zahadna-zamena-RJE-504288.jpg 4 10 10

Policejní křeček Bruno série

< 3. díl

Ve škole, kam chodí Jirka, se začnou ztrácet věci z uzamčených skříněk. Křeček Bruno proto navrhne, že zkusí zloděje chytit, přestože ředitel už celou věc oznámil policii. A jelikož pan školník hlídá synovci křečka, který jako by Brunovi z oka vypadl, dojde k jedné mazané výměně. Bruno má tak cestu k pátrání otevřenou. To však ještě netuší, že se všechno pořádně zkomplikuje. Skutečný pachatel ale nesmí uniknout!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Policejní křeček a záhadná záměna. Přihlašte se a napište ho.

adela2316
04.03.2024 5 z 5

Příběh se mi moc líbil, bylo to napínavé. Velice se mi líbil proslov pana ředitele na konci knihy, to bylo moc pěkné.
Tuto knihu jsem náhodně vybrala v knihovně, zde jsem se dozvěděla o dalších dílech, určitě precteme všechny;-)

Dsenbi
05.03.2023 3 z 5

Knížka se četla pěkně, ale příběh mě jako dospělou moc nezaujal. Dítěti se celkem líbil, ale chybí mi tam víc vtipu, nějaké mrazení, emoce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Policejní křeček a záhadná záměna v seznamech

v dalších seznamech1x