Polární pohádka přehled

Polární pohádka https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332240/bmid_polarni-pohadka-uMq-332240.jpg 4 48 48

Tato „mrazuvzdorná a sněhu odolná pohádka až do minus čtyřiceti stupňů“ popisuje v devíti krátkých kapitolách severská dobrodružství malé sněhové vločky. Zvědavá vločka jednoho dne neposlechne maminku, nechá se zachytit divokým větrem a je odfouknuta na širé moře, daleko od rodných ostrovů. Čeká ji putování plné dobrodružství a překvapení, než se jí nakonec přece jen podaří vrátit tam, kam patří. Pohádka je určena především dětem mladšího školního věku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polární pohádka. Přihlašte se a napište ho.

Turmee
02.03.2024 4 z 5

Milý příběh pro menší děti, který zaujme i starší čtenáře. Krátké kapitoly, které na sebe navazují, ale jdou číst i samostatně. Krásné ilustrace a dost velká písmenka. Skvělá knížka na zimní čas.

Briv
23.01.2024 5 z 5

* Konečně další Vánoce přečteno i se synem. Moc se mu to líbilo. Kniha je to velmi uklidňující, sněhová a pohladí po duši. Doporučujeme.

kotatkoz
30.07.2023 5 z 5

Jedna z prvních knížek, kteoru mi dcera sama přečetla - příjemně velká písmenka, jednodušší a přitom hezký příběh, krásné obrázky :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Polární pohádka v seznamech

v dalších seznamech3x