Pokladnice pohádek přehled

Pokladnice pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279904/bmid_pokladnice-pohadek-WLV-279904.jpg 3 12 12

V pohádkové knížce s obrázky Dagmar Ježkové najdete 12 pohádek z různých koutů Evropy: anglickou, francouzskou, polskou, slovenskou, italskou, německou pohádku bratří Grimmů, dvě české pohádky Karla Jaromíra Erbena, dvě ruské pohádky a dvě z pera dánského vypravěče Hanse Christiana Andersena. Ze sbírek slavných pohádkářů vybrala a upravila Peisertová Alena.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pokladnice pohádek. Přihlašte se a napište ho.

Ivanka83
03.11.2018 4 z 5

Nám se pohádky moc líbily. Děti klidně poslouchali. Ilustrace jsou milé

verca65
29.01.2018

Pěkná knížka s dětskými ilustracemi.

M-arta
15.12.2017 2 z 5

Útlý sešit s mixem pohádek různých autorů v měkké paperbackové vazbě, pro dětské čtenáře praktický maximálně snad jen jako jednorázové čtení do vlaku. Ilustrace Dagmar Ježkové jsou sice docela milé, ale celkové zpracování mne vůbec nenadchlo - ani po jazykové stránce nejde o nic jednotného. Zkrátka celkově jí chybí takové to důležité "knižní kouzlo osobnosti", specifické vyzařování. Jako by konzum dorazil už i k pohádkám - ze všeho nejvíc totiž připomíná časopis určený k rychlé devastaci.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pokladnice pohádek v seznamech

v dalších seznamech1x