Pohni horami přehled

Pohni horami https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379532/bmid_pohni-horami-QFa-379532.jpg 4 5 5

Jak bychom se cítili, kdybychom k modlitbě přistupovali s důvěrou a jistotou – přesvědčeni, že nás Bůh slyší a že na našich modlitbách záleží? Pravděpodobně by to byl úžasný a zároveň nezvyklý pocit. Je tomu tak proto, že se naše modlitby často setkávají s mlčením nebo se nám zdá, že nic nezmění. Mnohdy býváme zklamáni, nebo dokonce zoufalí tváří v tvář našim pokračujícím bitvám a nenaplněným touhám – zvláště když nevíme, jestli děláme něco špatně, nebo jestli některé modlitby prostě nefungují. John Eldredge, autor řady bestsellerů, se s těmito otázkami pokouší vypořádat v knize Pohni horami. Nabízí nadějný přístup k modlitbě, která je účinná, vztahová a mnohými křesťany jen vzácně zakoušená. Ve světě plném nebezpečí, dobrodružství a zázraků máme k dispozici modlitby, které mohou proměnit události a záležitosti, jež jsou pro nás a pro Boha nejdůležitější. Kniha Pohni horami vám ukáže, jak zakusit sílu každodenní modlitby, naučit se hlavní typy modliteb – včetně modlitby intervenční, posvěcení, bojové a za uzdravení – a jak objevit intimitu modlitby srdce, naslouchat modlitbě a modlit se s biblickými texty.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Náboženství
Vydáno: , Návrat domů

Moving Mountains. Praying with Passion , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohni horami. Přihlašte se a napište ho.

cicon
11.03.2023 3 z 5

Některé kapitoly či části na mne působily rozpačitě, ale začátek a závěr byly excelentní. Kvalit "Nádherného psance" tato kniha nedosahuje, ale závěr svou jasnou jednoduchostí a hloubkou byl úchvatný a pro život praktický.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohni horami v seznamech

v Právě čtených1x