Pohádky z parkoviště přehled

Pohádky z parkoviště https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177850/pohadky-z-parkoviste-177850.jpg 4 23 23

Parkoviště plná aut se zdají být jen tichými řadami barevných plechových strojů. Nenechte se ale mýlit. Pod kapotou to žije. Každý motorista by mohl vyprávět jedinečný příběh svého věrně sloužícího vozu a stejně tak každé auto má v zásobě kupu historek o svém řidiči. Jako lidé odpradávna při setkání mluví, klábosí a tlachají, také auta na parkovišti toho napovídají... hotové pohádky. Zrovna jako v této knížce, ve které vás staroušek automobil provede světem, který voní benzinem a naftou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky z parkoviště. Přihlašte se a napište ho.

LadidaX
09.12.2023 2 z 5

Syn byl opravdu spokojen, já jsem čtení spíš protrpěla. Jsem ráda, že je to za mnou. Ale ono asi není lehké psát kvalitní beletrii o autech. Syn auta miluje a jsme rádi, že jsme měli vůbec po čem sáhnout.

adela2316
30.01.2023 5 z 5

Moc pěkná kniha pro děti a kluky zejména. Synovi se kniha moc líbila, četli jsme ji zatím dvakrát. Určitě doporučuji.

lyrra
30.04.2022 3 z 5

Pro milovniky auticek jako delane. Stylisticky to neni takova radost cist jako treba pohadky od autorky Krolupperove, presto pribehy jsou mile a vesele. Krasna jednoducha oddechovka pred spanim:)
(pozn. Psano z mobilu bez diakritiky)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky z parkoviště v seznamech

v dalších seznamech3x