Pohádky pro má vnoučata přehled

Pohádky pro má vnoučata https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350930/mid_pohadky-pro-ma-vnoucata-y1W-350930.jpg 5 8 8

Vstupte do neznámého světa pohádek, ve kterém je starý král proměněný v obrovitý kámen, kde Černý Ubald zakleje dívku ve zpívající myšku, želva pomůže malomocnému králi k uzdravení a kouzelný vějíř přispěje svou pomocí k útěku princezně z porobené vlasti. Do světa fantazie, v němž maličkému kloučkovi stará vrána ukazuje na svých křídlech neznámé země, kouzelní skřítkové dopomohou chudému chlapci ke štěstí a ve kterém srdce zvonu zmizí i s ušlechtilou královnou. V těchto kouzelných pohádkách se také setkáte s mluvící loutkou, s vodníkem, který promění prince ve smaragdového raka, se zlým lupičem bydlícím na strašidelné zřícenině a také s chlapcem, jenž byl potrestán královnou bludiček za to, že se styděl za své chudé rodiče.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky pro má vnoučata. Přihlašte se a napište ho.

Beruše614
01.09.2017

Pohádky jsou neobvyklé a originální. Spíš pro děti až od 8 let a dospělé-taky jsem si početla. Dceři se nejvíc líbila Želva Gychaja, můj favorit je Zvon bez srdce.

Renee44
31.08.2017 5 z 5

Krásné, s morálním ponaučením, plné citu, vhodnější pro starší dětskou kategorii. Úleva, že se stále vydávají klasické, nejen moderní pohádky.

Anyřij
19.08.2017 5 z 5

Pohádky s vůní starých časů, které mohou oslovit starší děti, ale i dospělého čtenáře. V dnešní hrubé době velice vítám výchovné poselství těchto příběhů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky pro má vnoučata v seznamech

Autorovy knížky

Jarmila Prosecká