Pohádky ovčí babičky přehled

Pohádky ovčí babičky https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118708/bmid_pohadky-ovci-babicky-zu3-118708.jpg 5 36 36

Sedm večerníčků, sedm pohádkových příběhů, které vypráví ovčí babička při pletení své nekonečně dlouhé punčochy, jsou všechny o beránkovi. A když příběh dopoví, pošle děti spát. Dobrou noc, ať vás vlci honí celou noc. O chytrém beránkovi; Beránek a strašidla; Beránek a piráti; Jak vlci vykopali sami sobě jámu; Beránek a beránci, Kterak na beránka padla vlčí mlha a o vlčích Vánocích.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky ovčí babičky. Přihlašte se a napište ho.

KatyM.
10.01.2022 5 z 5

Krásné pohádky z Večerníčků, u kterých se děti pobaví i poučí. Krásné ilustrace.

petraj30
17.01.2021 5 z 5

Beránek se pásl pod lesem a ovečka se pásla s ním... Poslouchala jsem jako audioknihu namluvenou nepřekonatelnou Jiřinou Bohdalovou a tam těch pohádek bylo daleko víc. Nedávno jsem půjčila v knihovně dětem, ale děti mají raději jako večerníček v televizi, protože já neumím tolik měnit hlas:-). Takže mám přečteno, ale u nás vypráví O beránkovi jedině Jiřinka:-).

Knihomolka506
06.08.2020 5 z 5

" Z doby kamenné"
Pěkná kniha pohádek pro děti na dobrou noc,  kterou bude mít rád určitě každý rodič.  Kniha pohadek existuje taky jako večerníček

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky ovčí babičky v seznamech

v dalších seznamech1x