Pohádky Matky přírody přehled

Pohádky Matky přírody https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343788/bmid_pohadky-matky-prirody-vSN-343788.jpg 4 14 14

Proč medvědi v zimě spí? Proč kopřiva pálí? Proč kukačka nemá hnízdo? Jak odpovědět na zvídavé otázky, které se honí v dětských hlavičkách? Napoví vám poutavé příběhy o přírodě, které najdete v této knize. Vypráví o tom, kolik námahy musí Matka příroda vynaložit, aby vše fungovalo tak, jak má. Zvířata ani rostliny jí ale práci vůbec neusnadňují, naopak, neustále musí řešit jejich menší i větší potíže. Protože je však Matka příroda moudrá víla, vždy najde taková řešení, aby všichni její svěřenci byli spokojení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky Matky přírody. Přihlašte se a napište ho.

iLuciferie
13.05.2024 3 z 5

Nápad fajn, ale to zpracování mi přišlo takové zvláštní. A obrázky bych si v knize "pro nejmenší" také představovala v trochu jiném stylu..

Jančislava
20.01.2023 5 z 5

Kniha se líbila synovi a i mě.

slamenka
01.03.2021 4 z 5

Krásné pohádky, dceři se moc líbili. Nádherné jemné ilustrace. Já teda ty fakta čekala lépe vysvětlená. Např proč modřín opadá, vysvětleno tak, že byli v zimě líné tak, je nechala matka příroda spát. Oki, já čekala lepší vysvětlení. Ale je pravda, že se děti se to podstatné naučili. Jediné mínus, co knížka má, jsou ty žluté listy, ty mě teda dost vadili při předčítání dětem před spaním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky Matky přírody v seznamech

v dalších seznamech1x