Pohádky Elišky Krásnohorské přehled

Pohádky Elišky Krásnohorské
https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66817/bmid_pohadky-elisky-krasnohorske-AFz-66817.jpg 4 10 10

Vybrané pohádky z autorčiných sbírek Z pohádky do pohádky a Z daleka i z blízka seznamují naše malé čtenáře s literárním odkazem naší přední spisovatelky starší generace. Pro čtenáře od 7 let.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky Elišky Krásnohorské. Přihlašte se a napište ho.

Ája27
15.11.2017 5 z 5

Jedna z nejhezčích pohádkových knížek mého dětství. Vřele doporučuji ke čtení i dnešním malým dětem. Pravda je, že ten text už je opravdu hodně "staročeský", nicméně s trochou péče a vysvětlení určitě vzbudí nadšení.

Aileena
24.01.2017 3 z 5

Vzhledem k tomu, že jsem četla nahlas sedmileté dceři, dalo mi makačku "online" překládat do aktuálnější češtiny. Knížka už přece jen něco pamatuje... Když jsem byla malá, moc se mi líbila a ani po třiceti letech nijak výrazně nezklamala. Pohádky jsou různé, některé slabší, jiné veselé. Každopádně v dnešní záplavě knížek pro děti, s mnohdy diskutabilní kvalitou, mohu pohádky Elišky Krásnohorské směle doporučit, jako přinejmenším zajímavé okénko do pohádkové historie.

tyzik.cejka
24.06.2013

moc se mi tyto pohádky líbí rád je čtu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky Elišky Krásnohorské v seznamech