Pohádkový detektiv Břetislav Hostivít přehled

Pohádkový detektiv Břetislav Hostivít https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209674/bmid_pohadkovy-detektiv-bretislav-hostiv-LTD-209674.jpg 4 26 26

Břetislav Hostivít je detektiv každým coulem. Umí se rychle rozhodnout a pronásleduje zločince až na kraj světa. Seznámí nás nejen s Čapím Nůskem, v němž žije, ale i s Devaterníkem. On je totiž detektivem v pohádkovém světě, takže řeší záhady a zločiny mezi vílami, černokněžníky, čarodějnicemi, ale bojuje také s draky i podzemními bytostmi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádkový detektiv Břetislav Hostivít. Přihlašte se a napište ho.

heavy66
27.10.2023 5 z 5

Detektiv Břetislav Hostivít byl jasným favoritem mé dětské knihovny. Atraktivita jeho příběhů spočívá v tom, že ačkoliv jsou plné nadpřirozených bytostí, stylově se jedná o napínavou, skoro dospěláckou detektivku, která položila základy mé trvalé záliby v tomto žánru.
Sherlock Holmes, Harry Hole nebo Robert Carter nejsou Břetislavu Hostivítovi tak vzdáleni, jak by se mohlo na první pohled zdát!

krejcovka76
22.07.2023 5 z 5

Moje jedna z nejoblíbenějších knížek v dětství. Teď přečteno v rámci čtenářské výzvy. Při čtení některých komentářů, že jsou málo propracované příběhy, má větší potenciál... se zapomíná, že knížka je z roku 1973. Pro nás to tenkrát bylo úžasné dobrodružství spojené s pohádkami, mapou, vyšetřování. I dnes si vybavuji některé jména, zápletky. Za mě jedna z nejlepších knížek pro děti, uměla nás vtáhnout do děje, pobavila. Děkuji

Apo73
27.04.2022 4 z 5

Vzpomínka na dětství, když jsem byl nemocný. Chytrá knížka, plná důvtipných zápletek a řešení, a taky humorná. Ale musel bych si ji nyní přečíst znovu, abych o tom mohl napsat něco víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádkový detektiv Břetislav Hostivít v seznamech

v dalších seznamech1x