Pohádkové příhody kominíka Valenty přehled

Pohádkové příhody kominíka Valenty
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292527/bmid_pohadkove-prihody-kominika-valenty-lBW-292527.jpg 5 4 4

Kominík Valenta bydlí v pražských Vysočanech, ale na starost má komíny po celé Praze. Ke svému řemeslu se staví zodpovědně a stejně tak ho nenechává v klidu ani smůla nebo neštěstí, které vidí kolem sebe. Zkrátka komu může, tomu Valenta pomůže - nemocné vlaštovičce, osamělému pejskovi, zatoulanému kocourkovi i holčičce Kordulce, těm všem přinese do života kominické štěstí. A nemyslete si, že s dobráckým kominíčkem zůstanete jenom pod pražskými komíny. Jeho vyprávění vás zavede až do Afriky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádkové příhody kominíka Valenty. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
15.09.2023 5 z 5

Kominik nosi štěstí, chyťte se knoflíku! Valenta je jedním z nich, kteří nejen pracují ve svém rajónu nebo celém městě, ale je hodně nápomocný. Pomůže všem bez rozdílu povrchu těla a fyziologických změn. Krátké pohádky na dobrou noc od českého autora.

woodward
12.04.2016 5 z 5

Tohle je kniha, kterou mi kdysi dávno koupila babička, protože jsem o ní slyšel v rádiu. Vůbec už si nepamatuju, o čem to bylo (teda vím že tam byl kominík a jmenoval se pan Valenta), ale vím, že se mi tenkrát líbila. Takže ji doporučuju a dávám pět hvězdiček. ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádkové příhody kominíka Valenty v seznamech