Pohádková muzika přehled

Pohádková muzika https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27083/bmid_pohadkova-muzika-whU-27083.jpg 5 22 22

15 pohádek s hudebním tématem. Soubor pohádkových příběhů, v nichž autor představuje dětem jednotlivé hudební nástroje (housle, violoncello, basa, harfa, klavír, flétna, pikola, hoboj, klarinet, fagot, lesní roh, trubka, pozoun, buben, bubínek, činely) asnaží se jim na analogiích se zvuky, které znají, přiblížit charakteristické zvuky jednotlivých nástrojů, jako např. roj včel a zvuk violoncella. Pohádky, které chtějí probouzet zájem dětí o hudbu a hudební svět.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádková muzika. Přihlašte se a napište ho.

Turlogh
20.05.2021 5 z 5

Tato mně neznámá Čtvrtkova kniha mě příjemně překvapila, četla se velmi hezky, jako takové milé pohlazení. Doporučuji všem dětem i dospělým k přečtení, originální náměty s hudebními nástroji a s muzikou. A mimochodem, loupežník nesmí chybět. Howgh.

Monika1717
20.05.2020 5 z 5

Čtvrtkovy pohádky mám moc ráda a tato kniha patří k mým nejoblíbenějším. Hudební komnatka, Terezka a kouzla. Krásný návrat do dětství.

lordes7975
19.12.2019 5 z 5

Pohádky s „nejmenší holčičkou v největších bačkorách“ mě provázely celé dětství, škoda, že jsou tak málo známé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádková muzika v seznamech