Babičky: Na útěku přehled

Babičky: Na útěku
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289927/bmid_babicky-na-uteku-Afo-289927.jpg 3 61 61

Podzimní háj / Babičky série

Siiri, Irma a Anna-Liisa znovu na stopě ve druhém díle finské trilogie Pobyt v domově důchodců Podzimní háj se promění v učiněné peklo, když se ocitne v obležení hlasitě nadávajících dělníků zahraniční stavební firmy. Hluk je přímo ohlušující, všude ve stěnách jsou díry a obyvatelé domova musí používat mobilní toaletu. Více než devadesátileté rezidentky Podzimního háje Siiri, Irma a Anna-Liisa se proto rozhodnou přestěhovat se do společného bytu v helsinské čtvrti Hakaniemi. Všechny tři mají své zvyky a rozmary, takže jejich soužití se neobejde bez problémů, a navíc se potýkají s nedostatky odborné domácí péče. Vedle paliativní medicíny a otázek na téma eutanazie zaměří babičky svou pozornost také na podezřelou rekonstrukci domova důchodců. Uvědomí si přitom, že v dnešním světě má už jen málokdo čistý trestní rejstřík…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Babičky: Na útěku. Přihlašte se a napište ho.

Věra91
13.05.2024

Příjemné čtení, ačkoliv mě to moc neoslovilo.

skaly
12.12.2020 2 z 5

V knížce děj probíhal pomalu

Datr1
06.11.2020 1 z 5

Očekávala jsem navzdory hodnocení milý vtipný románek ze života seniorek, ale nebylo to ani jedno z toho. Vtipné to rozhodně není, těžko říct, jestli je to autorem nebo překladatelem. Obvykle přečtu do konce každou I ne moc povedenou knížku, ale tuhle jsem odložila asi v půlce, protože je to ztráta času, který jsem využila mnohem lépe u paní Mornštajnové.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Babičky: Na útěku v seznamech

v Právě čtených2x