Podzim, na který nezapomenu přehled

Podzim, na který nezapomenu https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520363/bmid_podzim-na-ktery-nezapomenu-G1u-520363.jpg 4 193 193

Wren a Grayson mají hodně společného: minulost, které se chtějí zbavit, a budoucnost, pro kterou chtějí žít. Wren je úplně obyčejná hodná holka. Jenže s nástupem na střední má už té své nijakosti právě dost. Chtěla by být zajímavější. Jenže neví, jak na to. Grayson byl na střední Wreniným opakem. Školní hvězda, na kterou čekala slibná budoucnost. Pak ho ale vyloučili ze školy a on dopadl na tvrdé dno. Jak dopadne jejich osudové setkání?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Promise of Amazing , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podzim, na který nezapomenu. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
03.02.2024 4 z 5

Rodina, kde se 3 sourozenci milují. Tohle prostě zbožňuju. Co se týká příběhu okolo Wren a Graysona, tak to mě taky bavilo.

knizky.na.dlani
25.11.2023 4 z 5

Na to, že se kniha jmenuje Podzim, na který nezapomenu, nemá to s podzimem skoro nic společného takže knihu můžete číst v jakémkoliv ročním období.
Kniha je psána ze dvou pohledů- Wren a Graysona, dvou hlavních postav celé knížky, které jsem si ihned oblíbila. A nejen je, ale taky Wreniny nejlepší kamarádky Maddie (Mads) a Jazz. Líbilo se mi taky, že se nepotkali zrovna za "normálních" podmínek, jak je to mu v mnoha knížkách.

ZNellyZ
05.05.2022 3 z 5

Zápletka mě moc nezaujala a bohužel ani postavy. Celé to bylo rychlé, naivní, ale svým způsobem asi ideální pro dívky o pár let mladší než já. Jako pozitivum hodnotím zajímavý začátek, kniha se četla rychle a nebyla takovým utrpením.

Brána pekel, Nelítostný princ a další knižní novinky (37. týden)

10.09.2023

Knižní novinky (4. - 17. června)

04.06.2018

Kniha Podzim, na který nezapomenu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x