Chodiaca pohroma přehled

Chodiaca pohroma https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334973/bmid_ivy-pocket-chodiaca-pohroma-BZy-334973.jpg 4 44 44

Poděska Ivy / Ivy Pocket série

Ivy má dvanásť rokov, slúži v bohatých rodinách a počas svojho života už stihla vytočiť, naštvať a rozčúliť peknú kôpku namyslených aristokratov. Je nesmierne svojská, až neznesiteľne úprimná a nehorázne neskromná. Zároveň je však nečakane nebojácna, nevídane nebezpečná a neuveriteľne nezlomná. Čo iné aj ostáva úbohej opustenej sirote, samotnej na celučkom svete!!! Lenže v poslednom čase sa okolo nej začína roztáčať záhadný kolotoč plný intríg, prízrakov a dokonca aj zákerných zločinov a vrážd. Je možné, aby všetky tie neuveriteľné nehody naznačovali, že Ivy je niečo viac než len obyčajné dievča?... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

Anyone But Ivy Pocket , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chodiaca pohroma. Přihlašte se a napište ho.

haki34
26.07.2023 3 z 5

nééé, co je ta Ivy vlastně za blbku ?? teda..už od začátku mě neskutečně vytáčela její prostoduchost, která k ní vlastně vůbec neseděla. Nechá se tahat za fusekli, dobrovolně leze do pastí a pastiček...zázrakem uniká ze všech podivných situací.
Jelikož jsem začínala druhým dílem, konečně jsem si ujasnila kdo je kdo, zjistila, kam a za jakých okolností zmizela nesprávná holka po použití Hodinového diamantu. A slečny Frostová a Alwaysová - téma samy pro sebe... Čte se rychle, taková jednohubka. ¨
Za množství bizáru, až karikaturizaci Ivy, za tak neksutečně otřeštěný děj, až to může jednoho odradit, dávám jen 3*, sérii ale určitě dočtu, protože chci vědět, jak to vlastně všechno dopadne...:)
p.s. čte i 13letá dcera, nevím , jak ohodnotí, ale bavilo ji to, a chtěla to přečíst celé..takže asi to nebude až takový "velký, špatný"

CarolineAn
03.08.2022 3 z 5

(SPOILER) Je to skvělá kniha na oddych, sice není nic světoborného, ale pobaví. Akorát mě rozčilovala Ivy jak pořád přehlížela jasná vodítka a věřila všemu, co jí slečna Alwaysová řekla skoro až do konce knihy, kdy jí to konečně docvaklo. Vím, že je to součástí Ivyjiny osobnosti, ale občas jsem měla chuť jí jednu vlepit. Jinak to bylo fajn čtení a určitě si přečtu i další díl.

orangerose
03.11.2021 5 z 5

vtipná , akční knížka o Ivy , ke konci mne Ivy štvala , čím to musí čtenáři přečíst sami, jinak bezvadná knížka :)

sahám po 2 díle :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chodiaca pohroma v seznamech

v Právě čtených1x