Pod vodou přehled

Pod vodou https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255785/bmid_pod-vodou-5M0-255785.jpg 3 108 108

Sven opustil Německo, žije na ostrově a pracuje jako instruktor potápění. Jeho heslo zní: nepleť se do problémů jiných lidí. Teď zjistí, jaké to je změnit se ze svědka ve spoluviníka. A pochopí, že se stal součástí vražedné hry, ve které téměř neměl šanci uspět. Román Pod vodou je mistrně zkonstruovaný psychologický thriller, v němž čtenář stejně jako Sven ztrácí veškeré jistoty. Juli Zeh se podařilo napsat skvostné, střízlivé komorní drama o svobodné vůli, odsuzování druhých, vině a moci.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Host

Nullzeit , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pod vodou. Přihlašte se a napište ho.

iz67
30.03.2024 3 z 5

Taková obyčejná věc.

Leona333
07.03.2021 3 z 5

Tentokrát si autorka nedala dle mého na knize - ději moc záležet. Jako by jí u psaní došel dech a příběh opravdu ,,vařila z vody..." Čekala jsem od toho více, bohužel dostala méně.

KatarínaK.
02.02.2021 3 z 5

Samotný příběh a prostředí, v kterém se odehrává je zajímavý. Začátek nebyl tolik poutavý, i poté tempo děje bylo pozvolné. Napětí mi chybělo. Postava Svena mi k srdci nepřirostla. Přesto jaký měl postoj ke kapitalistické společnosti, mě zklamal trochu sebestředním chováním k jeho partnerce Antje. Celkově hodnotím na 3,5*. Úplně špatné to nebylo, ale nadšení se nedostavilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pod vodou v seznamech

v Právě čtených1x