Pod koly / Tento svět přehled

Pod koly / Tento svět https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152591/bmid_pod-koly-tento-svet-luX-152591.jpg 4 20 20

Druhý svazek z díla nositele Nobelovy ceny za literaturu obsahuje prózu Pod koly (1906) a povídkový soubor Tento svět (1907).

Literatura světová Povídky Romány
Vydáno: , Argo

Unterm Rad / Diesseits

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pod koly / Tento svět. Přihlašte se a napište ho.

Ambo
23.04.2022 2 z 5

Moc mě to nebavilo. Styl psaní, příběh, ani myšlenky mě příliš neoslovily. Přemoudřelost v literatuře škodí. Papír nesnese vše. Kniha podle mě byla platná v době vydání, dnes už je nejen stylově passé.

Malýmedvěd
08.03.2020 3 z 5

Dobrá kniho o tom, jak mladý muž může vstoupit do života. O tom jak se může potkat očekávání okolí s vlastní realitou. Kniha jak šablony školy, rodiny, okolí můžou pokřivit, možná zničit, mladý život. O tom jaký zmatek může vyvolat první láska. Na knihu jsem došel, když jsem četl "Norské dřevo" a hlavní hrdina tam právě tuto knihu také četl. Obě knihy mají společné právě to tápání v počátku života. Oceňuji výborný, krásný a jemný styl, jakým je příběh vyprávěn. Jazykově a překladatelsky velmi povedené.

DeepSea21
18.06.2019 4 z 5

Zajímavé.Příšlo mi to odlišné od jiných Hesseho knih,ale právě tím to bylo vyjímečné,

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pod koly / Tento svět v seznamech