Počítačový útok přehled

Počítačový útok https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221669/bmid_pocitacovy-utok-221669.jpg 5 2 2

Detekce, obrana a okamžitá náprava. Autoři této knihy (školící například agenty FBI nebo zaměstnance CIA či NASA) vás s velkým citem pro praktičnost naučí, jak poznat KDO, CO, KDY a KDE napadl a hlavně JAK se lze účinně a včas počítačovým útokům bránit. Velkou výhodou publikace je množství nástrojů pro účinnou obranu a zotavení z útoku.... celý text

Literatura naučná PC literatura
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Incident Response: Investigating computer crime

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Počítačový útok. Přihlašte se a napište ho.

hu_87
04.12.2020 5 z 5

Takhle: knížka je zajímavá a obsahuje hodně zajímavých tipů, jak poznat, že vám někdo třeba šmejdí v počítači. Dozvíte se o spoustě různých zajímavých příkazů v cmd, které vám mohou dost usnadnit život, včetně různých výpisů logů, aktuálně přihlášených uživatelů a tak dále a tak dále.
Knížka samozřejmě vzhledem k oblasti zaměření obsahuje různé screeny obrazovky pro lepší pochopení postupů.
Bohužel, knížka je dost stará a oficiálně asi tak určená pro OS Windows 2000, což je dost škoda, vzhledem k tomu, že je kniha hodně užitečná, že nevyšla v aktualizovaných vydáních. Rozhodně doporučuji zájemcům o počítačovou bezpečnost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Počítačový útok v seznamech