Pobožný střelec přehled

Pobožný střelec
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184944/pobozny-strelec-mci-184944.png 4 52 52

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pobožný střelec. Přihlašte se a napište ho.

Ladys
08.06.2022 5 z 5

Pět hvězdiček vypadá přehnaně, ale já prostě musel.
Oproti Torontovi díl Pobožný střelec víc drží pohromadě a i přes přeslazené zbožšťování kladných hrdinů a hlavně půl Toronta sešit prostě zhltnete s úsměvem na rtech za pár hodin.

s.Martin
11.07.2018 4 z 5

Knížku jsem našel na půdě. Nebyla v nejlepším stavu ale písmenka jsem přečíst dokázal. Bez váhání jsem tedy otevřel první stranu a začal číst.
Postavy jsou skvělé, určitě si nějakou oblíbíte. Já se nejvíce ztotožňuji s Brandym (ne kvůli pití whisky, ale s tím, že má nejlepšího parťáka, bez kterého ránu dá, ale nebude si jist zda ta rána byla dost silná - zkrátka nejlepší kámoš). Co se týče slovosledu, občas vám nějaká věta nemusí z prva padnout do huby, ale určitě si zvyknete. Humor, je ho tam špetka, ale autor věděl, kdy ho má použít.
A příběh.. Nezačneme úplnou akcí, avšak žádné strachy, na akci dojde. Zdrží se také napínavost, která nás bude držet do konce děje.
Knížka je tedy dobrá, proč ale jen 4 z 5-ti? Když už ta akce přijde, vyjde na jeden pár kapitol max 3. V budoucí kapitole se na něj téměř zapomene a pokračuje se v něčem novém. No, ale myslím že to stačí :D knihu už těžko seženete, ale pokud ji máte, máte zároveň i štěstí...

Isew
30.06.2018 4 z 5

Návrat do mých mladších let, když jsme hltala Rodokapsy. Čest, spravedlnost, kolty tentokrát zatraceně vysoko, kovbojové, přátelství a nezbytná láska. Všechno, co má správná kovbojka mít. Velmi příjemný návrat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pobožný střelec v seznamech

Josef Peterka