Po toľkých rokoch přehled

Po toľkých rokoch https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379220/po-tolkych-rokoch-1FI-379220.jpg 4 11 11

Na dlážke v kuchyni leží Richie Myers. Na noži, trčiacom z jeho hrude, sú otlačky jeho ženy Rose. Ich rozvod ešte nie je ukončený, celý majetok vrátane prosperujúcej fimy teda pripadne Rose, zatiaľ čo Richieho milenka obíde naprázdno. Uverí niekto, že Rose nie je vrahyňa?

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

After All These Years , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Po toľkých rokoch. Přihlašte se a napište ho.

kamilk
21.06.2021 4 z 5

Zaujímavá, pútavo napísaná kniha rozpráva príbeh vraždy videný z pohľadu hlavnej podozrivej. Čerstvá vdova rozmotáva klbko záhad nabalených okolo jej manžela. Doteraz si myslela, že ho "Po toľkých rokoch" už dôverne pozná, ale ako to už býva, nič nebude také priamočiare.
Dobré čítanie s rýchlym dejom, bez zbytočných odbočiek. Slušné napätie, ktoré núti čitateľa otáčať stále ďalšiu a ďalšiu stránku. 85%

vikaa
18.08.2016 3 z 5

Podle hodnocení tady jsem si myslela, že to bude větší pecka. Ale musím říct, že knížka byla čtivá a humorná. Kdo čeká thriller (jak je tady uvedeno), ten se nedočká. Většinou vraha dopředu nehádám, ale v polovině knihy jsem měla jasno. Hlavní hrdinka byla sympatická, ale příběh zas tak moc uvěřitelný nebyl. Klasická oddechovka pro ženy na dovolenou.

Netopyr07
25.01.2016 5 z 5

Už nevím, kdo mi ji doporučil, ale rozhodně mě kniha nezklamala, ba naopak. Jsou v ní aji prvky humoru, který je mi blízký.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Po toľkých rokoch v seznamech

vraždy útěk pátrání kriminální thrillery

Susan Isaacs
americká, 1943