Po stopách duchů severní Anglie přehled

Po stopách duchů severní Anglie
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136075/po-stopach-duchu-sev-136075.jpg 5 5 5

Vyprávění o strašidlech severní Anglie – průvodce po místech jejich výskytu

Literatura světová Pověsti
Vydáno: , Paseka , Volvox Globator

The North of England Ghost Trail , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Po stopách duchů severní Anglie. Přihlašte se a napište ho.

Angie_Missfit
13.01.2019 5 z 5

Zajímavá kniha, která se zcela vážně zaobírá popisem míst v severní Anglii, kde dochází k podivným jevům a lidově řečeno tam prostě "straší". Autorka provází čtenáře pečlivě jedním místem za druhým, vyptává se místních, zkoumá, popisuje a poodhaluje čtenáři často brutální historii tajemných hradů, hotelů i hospod společně s nevysvětlitelnými jevy, k nimž zde dochází. Na konci každé kapitoly nechybí informace o otevírací době jednotlivých míst a kontakt na správce. Ta tajemná atmosféra sychravého severu na mě z téhle knížky úplně sálala a v podvečer s hrnkem dobrého čaje v ruce mě to prostě vážně bavilo. Během čtení jsem si nejednou představila, jak se do severní Anglie vydám s knihou v batůžku jakožto mým průvodcem :-). Doporučuji.

Metcheque
18.03.2016 4 z 5

Úžasná knížka, která vám s geografickou pečlivostí ukáže, že v každém britském zapadákově můžete navštívit vyhlášenou strašidelnou hospodu, prokletý hrad či hotel s poltergeisty. Ochotní hostinští, hoteliéři i kasteláni vám levitující bílé paní, pekelné psy i duchy mrtvých dětí rádi ukážou a předvedou a vaše selfie na facebookovou profilovku tak nebude mít chybu.

Otázkou, je zda ta místa někdo s knížkou zkoušel projet a přesvědčit se tak, do jaké míry autorka fabulovala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Po stopách duchů severní Anglie v seznamech

Anglie