Po práci je pořád legrace přehled

Po práci je pořád legrace
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434998/bmid_po-praci-je-porad-legrace-6lN-434998.jpg 4 8 8

Po práci legraci série

< 4. díl

Poplujte na vlnách humoru do hlubin kapitalistovy duše! Jak na pořádný Český nákup? Jedině vozem Čalfa Romeo! Pokračování úspěšné trilogie, které se tentokrát zaměřuje na lidový humor z období budování kapitalismu. Plebejská tvořivost zůstala stejně vtipná a neúprosná: Zesměšňuje papaláše, namyšlené celebrity, kýčovité seriály, aušusové výrobky a vůbec vše, co stojí za výsměch. Připomeňte si události, které byly ještě nedávno přítomností. Smíchy se budete za soukromé vlastnictví popadat!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Po práci je pořád legrace. Přihlašte se a napište ho.

OlFi
09.03.2022 3 z 5

Slabší než předchozí vydání pojednávající o legraci na socialismu. Málo vtipů, více faktů a cítím náznak "korektosti", která je s "lidovou sranduo" v opozici.

Corso
13.07.2020 4 z 5

To je tak DOBRE, ze sa tomu dnes uz mozeme len smiat!!!! Ale stvrta kniha je uz o porevolucnom obdobi. Takze nieco az tak na smiech nie je.
Trosku mi vadi ze som si vsetky styri doteraz vysle knihy kupil len ako e-booky, je to trosku nestastny format na taketo citanie v tablete. Inak doporucujem vsetkymi desiatymi. Detom a mladezi pre vseobecny rozhlad, starsim ako odstrasujuci priklad, najstarsim ako kus nostalgie.

Knižní novinky (13. týden)

22.03.2020

Kniha Po práci je pořád legrace v seznamech

v Právě čtených1x

Autoři knihy