Po kolejích za pohádkou přehled

Po kolejích za pohádkou https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454517/bmid_po-kolejich-za-pohadkou-hTp-454517.jpg 5 9 9

Pohádky o vlacích a všech bytostech, které se objevují kolem nich Tudum tudum... tudum tudum... Slyšíte, jak si koleje a pražce povídají? Vyprávějí si o vlacích a nádražích, o blízkých i dalekých cestách, o lidech a zvířátkách, o věcech kouzelných i docela obyčejných. Vydejte se s námi po kolejích za pohádkovými příběhy. Mezi hrdiny se objeví třeba toulavý kocour, anděl vyrábějící hračky, zaječí holka nebo zlobivé dveře. Trochu se kouzlí, nechybí humor, napětí, ukryté tajemství ani špetka dojetí ze šťastného shledání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Po kolejích za pohádkou. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
24.06.2023 5 z 5

Prázdniny pomalu, ale jistě přicházejí tak proč si nepřečíst o jednom prázdninovém dobrodružství?
Vlak je kromě rychlého dopravního prostředku taky kamarád a vypravěč v jedné osobě. Přesvědčí se o tom dvě děti , které spolu s maminkou cestují k moři. Ilustrace pěkné, ale některé příběhy byly slabší.

adela2316
02.03.2023 5 z 5

Každý večer jsem se těšila, až budeme číst další pohádku, možná víc jak děti :-D
Příběhy jsou pěkné, ne nijak složité, poučné. Určitě je to jedna z knih, ke které bych se chtěla vrátit a precist znovu.

Ishir
15.10.2022 5 z 5

Moc pěkné pohádky doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Po kolejích za pohádkou v seznamech

vlaky pro děti od 5 let

2020  93%Po kolejích za pohádkou