Pletení - kniha dobrých nápadů přehled

Pletení - kniha dobrých nápadů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397031/mid_pleteni-kniha-dobrych-napadu-GPv-397031.png 3 2 2

Kolekce 50 moderních modelů přináší návody na zhotovení stylových, neobvyklých doplňků a ohromujících oděvů za využití těch nejjednodušších a nejrychlejších vzorů a technik. Obsahuje jak návrhy pro úplné začátečníky, tak také návrhy pro pletaře odvážnější a pokročilé. Radí, jak si vytvořit vlastní přízi ze směsi různých textur a vláken nebo jak využít zbytky přízí k vytvoření jedinečných doplňků. Kniha poskytuje vyčerpávající popis výroby každého modelu, včetně nejrůznějších tipů a odhadované doby zhotovení, a je doplněna množstvím inspirativních barevných fotografií.... celý text

Hobby
Vydáno: , Rebo

Knitting in no time , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pletení - kniha dobrých nápadů. Přihlašte se a napište ho.

Hobitka
18.01.2022 3 z 5

Když nad tím tak přemýšlím, je to asi úplně první kniha o pletení, kterou jsem dostala. Pamatuju si, že jsem v ní pořád listovala a dumala co podlení vytvořit. A nakonec došlo k realizaci jednoho ponča. Ale cekově mě vlastně většina modelů prakticky vůbec nezaujala právě svou jednoduchostí. Začínajícím pletařkám by tahle kniha mohla přijít vhod :)

Atanone
23.09.2020 3 z 5

Knihu jsem dostala, takže bych darovanému koni měla hledět na zuby buď vůbec, nebo milosrdně. Takže takto - jako dárek hezké, leč ne moc užitečné. Nápady jsou spíš pro mladší a experimentátory, i když některé jsem si poznačila, udělat půjdou i bez popisu, který je psaný, ne kreslený, takže kdo je jako já zvyklý u pletení číst, nebo koukat na TV, si bohužel bude muset vybrat jedno z uvedených.
Knihu pošlu dál, ať slouží.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pletení - kniha dobrých nápadů v seznamech

2008  87%Háčkování - Kniha dobrých nápadů