Pláž v Chorvatsku přehled

Pláž v Chorvatsku https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537983/bmid_plaz-v-chorvatsku-663a6c44517bb.jpg 4 1522 1522

Odplujte do krásného Chorvatska za letním sluncem, třpytivě tyrkysovým mořem a romantickým příběhem, který nedokážete odložit, dokud ho nedočtete! Maddie je milá a rozumná třicetiletá žena, ale má i svou bohémskou stránku: vystudovala dějiny umění a chtěla by se prosadit jako výtvarnice. Zatím neměla štěstí, je bez peněz, a tak přijme nabídku letní brigády: bude pracovat jako hosteska na luxusní jachtě v Chorvatsku, na které se plaví parta přátel z módní branže. Práci jí dohodila kamarádka Nina, jejíž bratr Nick je jedním z hostů na lodi. Pochází z úplně obyčejné farmářské rodiny, ale teď chodí s modelkou Tarou, se kterou se seznámil, když na jeho farmě probíhalo focení módy. Maddie se snaží obstát v roli hostesky a vyhovět zhýčkaným hostům, jenže arogantní Tara jí to moc neulehčuje. Mezi Nickem a Tarou to začíná pomalu skřípat, přece jen pocházejí každý z jiného světa. O Maddie se zajímá jeden z hostů, hezký a bohatý Simon, který oceňuje její výtvarný talent a plné křivky – myslí to ale upřímně? Zároveň si Maddie uvědomuje, že se jí čím dál tím víc líbí Nick…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Cosmopolis

The Secret Cove in Croatia , 2019

Interpreti: Veronika Lazorčáková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pláž v Chorvatsku. Přihlašte se a napište ho.

kanitsuj
16.05.2024 3 z 5

Ke knížce jsem se dostala náhodou. Sáhla jsem po ní v knihovně v sekci právě vrácených knih. Ohmataná obálka byla totiž příslibem, že si ji čtenářky často půjčují, a proto by nemusela být tak špatná. Přiznám se, že podobné série mne už zpravidla odrazují, ale toto nebyl zase tak špatný zážitek. Jako letní čtení bych knížku i doporučila, zvláště k moři a třeba zrovna do Chorvatska. Jeho atmosféru autorka krásně vystihla a honosnou jachtu jsem viděla přímo před sebou. Vzpomínám na dovolené, kdy jsem podobné jachty míjela v přístavech a přemýšlela komu asi tak patří. Možná mi letos o prázdninách přijdou trochu povědomé a jako bych je i jejich majitele díky tomuto příběhu lépe poznala:-)

Věra91
12.05.2024

Ačkoliv se mi kniha líbila, upřímně si myslím, že zatím je to ta nejslabší ze všech dílů.

ivca79
02.05.2024 3 z 5

Tak tohle je jeden z příběhů, který mi přišel už hodně ze sekce červené knihovny kde se ti kouzelní miliardáři běžně vyskytují.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Lvi na výsluní a další knižní novinky (22. týden)

29.05.2022

Knižní novinky (17. týden)

18.04.2020

Kniha Pláž v Chorvatsku v seznamech