Pláž v Chorvátsku přehled

Pláž v Chorvátsku https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496413/bmid_plaz-v-chorvatsku-Hz3-496413.jpg 4 1525 1525

Pripravte si chutný letný drink, usaďte sa v tieni či na slniečku a vyberte sa s hlavnou hrdinkou Maddie na plavbu po Jadranskom mori. Čaká na vás príbeh plný chutí, vôní a tej pravej lásky, vďaka ktorému pochopíte, že partner, ktorého ste si vysnívali, môže byť nakoniec na míle vzdialený od toho, ktorý sa k vám skutočne hodí... Spomínate si ešte na talentovanú umelkyňu Maddie z Cukrárne v Paríži? Tentoraz sa s ňou stretnete na palube lode Avanturista, ktorá brázdi vody Jadranského mora. Spoločnosť jej bude robiť Nick, najmladší brat Niny, hlavnej hrdinky príbehu o parížskej cukrárni. Spočiatku pohodová plavba plná krásnych chorvátskych miest, zátok a romantických zákutí sa však veľmi rýchlo začne meniť na drámu kvôli dvom rozmaznaným modelkám, ktoré túžia zoznámiť sa s vplyvným producentom. A kým si obe hlava-nehlava razia cestu k svojmu ambicióznemu cieľu, Maddie sa prekvapivo začínajú otvárať dvere do Nickovho srdca. Krásavec Simon to však nemieni nechať len tak a je rozhodnutý získať si Maddie pre seba. Pre ktorého muža sa nadaná umelkyňa nakoniec rozhodne? A podarí sa jej splniť si sen o kariére maliarky na chorvátskom pobreží?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Secret Cove in Croatia , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pláž v Chorvátsku. Přihlašte se a napište ho.

Ila117
předevčírem 3 z 5

Tato kniha se mi líbila více, než jiné v sérii. Asi to bylo velmi sympatickou postavou Maddie. Nick byl taky docela přitažlivý, jen mu dlouho trvalo uvědomit si, jak s ním Tara zachází.

kanitsuj
16.05.2024 3 z 5

Ke knížce jsem se dostala náhodou. Sáhla jsem po ní v knihovně v sekci právě vrácených knih. Ohmataná obálka byla totiž příslibem, že si ji čtenářky často půjčují, a proto by nemusela být tak špatná. Přiznám se, že podobné série mne už zpravidla odrazují, ale toto nebyl zase tak špatný zážitek. Jako letní čtení bych knížku i doporučila, zvláště k moři a třeba zrovna do Chorvatska. Jeho atmosféru autorka krásně vystihla a honosnou jachtu jsem viděla přímo před sebou. Vzpomínám na dovolené, kdy jsem podobné jachty míjela v přístavech a přemýšlela komu asi tak patří. Možná mi letos o prázdninách přijdou trochu povědomé a jako bych je i jejich majitele díky tomuto příběhu lépe poznala:-)

Věra91
12.05.2024

Ačkoliv se mi kniha líbila, upřímně si myslím, že zatím je to ta nejslabší ze všech dílů.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Lvi na výsluní a další knižní novinky (22. týden)

29.05.2022

Knižní novinky (17. týden)

18.04.2020

Kniha Pláž v Chorvátsku v seznamech