Player vs. player: Souboj týmů přehled

Player vs. player: Souboj týmů https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519531/bmid_player-vs-player-souboj-tymu-dS6-519531.jpg 5 4 4

Vítejte v Affinity! Nejžhavější battle royale gamese na světě. V magickém světě Affinity můžete být vším, čím chcete. Vyzkoušejte si své schopnosti v nelítostných PvP soubojích! A aby toho nebylo málo, společnost Hurricane Games právě vyhlásila epický turnaj se zabijáckými cenami. Zúčastnit se mohou jen ti nejlepší z nejlepších. Čtyři hráči vytvoří zdánlivě nezastavitelný tým… ale bude to na výhru stačit? A může jim to pomoci zvládnout problémy v reálném světě? Jako jednotliví hráči jsou skvělí. Vážně hodně. Ale turnaj je úplně nová úroveň soutěže. Budou muset spolupracovat a hlavně… to říct doma. Dokážou vše vyřešit ještě před finálovým zápasem?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Player vs. Player #1: Ultimate Gaming Showdown , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Player vs. player: Souboj týmů. Přihlašte se a napište ho.

Coli
13.09.2023 5 z 5

Naprosto skvělá věc pro děti, které rádi hrají počítačové hry (ty které nehrají knize moc rozumět nebudou). Snad bude další díl brzy vydán.

KnihoMorka
18.07.2023 5 z 5

Skvěla kniha, prahnu po dalším díle

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Player vs. player: Souboj týmů v seznamech

v dalších seznamech1x