Plavání - anatomie přehled

Plavání - anatomie https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/228076/plavani-anatomie-228076.jpg 5 3 3

Váš ilustrovaný průvodce k dosažení síly, rychlosti a vytrvalosti Naučte se energičtějším startům, rychlým obrátkám a ještě rychlejšímu pohybu! Zvyšte výkon a zefektivněte svůj plavecký způsob! Ušijte si tréninkový program sami sobě na míru podle svých aktuálních potřeb! „Kniha je velmi dobře zpracována a přehledně rozdělena do kapitol. Doporučuji ji jak mladým, začínajícím trenérům, tak i těm s dlouhodobější praxí. Vlastně všem, kteří pracují s mladými plavci. Obsahuje perfektní návod, jak budovat silný a kompaktní pohybový aparát a neméně důležité kompenzační tipy suché přípravy plavce.“ -Michal Rubáček Mnohonásobný mistr ČR v plavání, držitel rekordů ČR na 50 m i 100 m motýlek, účastník OH v Pekingu 2008 a Aténách 2004 Světový rekordman v ploutvovém plavání na 100 m a 200 m Bifins „Svým pojetím vám tato kniha poskytuje přímý pohled na jednotlivé svaly, které potřebujete posílit, abyste plavali, jak nejlépe dovedete.... celý text

Literatura naučná Sport
Vydáno: , CPress

Swimming anatomy

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plavání - anatomie. Přihlašte se a napište ho.

rencovav
08.02.2016 4 z 5

Tato publikace, nebo spíš průvodce, se popisuje těžce. Všem bych však přála nahlédnutí (škoda, že zde není možnost vkládat fotografie), neboť obsahuje opravdu velké množství ilustrací, cviků, tipů a rad pro všechny plavce, ať už profesionály nebo prostě lidi, co si chtějí během plavání pročistit hlavu. Doporučení, kterých se mi v knize dostalo, jsem využila při trávení volného času na plovárně a zaznamenala jsem pokrok, z dvaceti bazénů za půl hodiny se rázem stalo čtyřicet uplavaných. Jak říkám - vřele doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Plavání - anatomie v seznamech

v Právě čtených1x